DEĞERLERİMİZ
hukuk, öztunçyılmaz hukuk bürosu, kadıköy, sağlık hukuku, ceza hukuku, öztunç, yılmaz, hukuk bürosu, iş hukuku, aile hukuku, ticaret hukuku, icra iflas
Kaliteli Hizmet Anlayışı

Müvekkillerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tanımlamak, en uygun hukuki çözümü bularak ve gerekli hukuki desteği sağlayarak, karşılaştıkları uyuşmazlıkları en kısa ve etkili biçimde çözüme ulaştırmak avukatlık ortaklığımızın en temel prensibidir.

Saydamlık ve Katılımcılık

Öztunç&Yılmaz Avukatlık Ortaklığı olarak, hukuki uyuşmazlıkların çözümü sırasında, tüm süreç hakkında müvekkillerimiz anlık ve güncel olarak bilgilendirilmektedir. Bununla birlikte gerekli olan çözüm aşamalarına müvekkillerimiz de dahil edilerek tüm süreç birlikte takip edilmekte ve bu durum müvekkillerimize karşı hesap verilebilirliğimizi kolaylaştırarak, onlarla şeffaf bir ilişki içerisinde olmamızı sağlamaktadır.

Gizlilik ve Güvenilirlik

Avukatlık ortaklığımızda toplanan ve müvekkillerimiz tarafından verilen bilgiler, alanında uzman çalışma arkadaşlarımız dışında hiçbir üçüncü kişi ile paylaşılmamakta olup, söz konusu verilerin gizliliğinin sağlanması kurumumuzun en büyük önceliğidir.